2015- Atskatoties

Pagājušais gads bija pirmais, kad skaidri nodefinēju savas apņemšanās saistībā ar blogu un skaistumlietām. Tad nu interesanti atskatīties- vai esmu tās sasniegusi?

  1. Pirkt mazāk nekā izlietot, lai samazinātu krājumus- tas man izdevās tieši 2 no 12 mēnešiem- jūlijā un oktobrī, šogad man noteikti ir kur augt savu pirkšanas paradumu disciplinēšanā.
  2. Pateicoties tam, ka šajā gadā ik pa laikam sanāca būt ārpus mājas un somā tagad lielāko vietu aizņem kāda maza jaunskunga mantas, tad testeri un mini iepakojumi man tiešām lietojās vairāk nekā iepriekš, tiesa testeru kastē vēl ir dauuudz krājumu.
  3. Tādi nesteidzīgi sejas maskas rituāli katru nedēļu man neizdevās, bet par laimi ir veiksmīgas alternatīvas, kas spēj sniegt labu efektu pat 1 minūtes laikā, piemēram, šī no REN.
  4. Pagājušā gada laikā piebeidzu divas no pustukšajām smaržām, gribēju piecas.
  5. Veiksmīgi tapuši 60 bloga ieraksti, joprojām necenšos spiest uz kvantitāti. Kad ir ko teikt un iedvesma, tad padalos blogā. Kopumā 2015-ajā esat blogu apmeklējuši 34 685 reizes- paldies katram, kas ielūkojas un īpašs paldies tiem, kas nodrošina atgriezenisko saiti atstājot kādas pārdomas.

Nu tad lai šogad man izdodās tikpat un vēl drusciņ!

2 domas par “2015- Atskatoties

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s