Dr. Hauschka Med līnija*

Dr. Hauschka jauni produkti nebirst kā no pārpilnības raga, tomēr, ja kas jauns tiek radīts, tas notiek pēc ilgstošiem ideāla meklējumiem un pamatoti.

Med līnijā ietilpst ķermeņa un sejas ādas kopšanas līdzekļi sausas ādas kopšanai un tiem, kas cieš no atopiskā dermatīta. Tāpat līnijā ietilpst arī mutes kopšanas līdzekļi gan pieaugušajiem, gan bērniem, kas mani patīkami pārsteidza, jo Dr. Hauschka man kaut kā galīgi neasociējās ar mutes kopšanas produktiem.

DSC_3053Sejas un ķermeņa kopšanas produkti iedalāmi divās grupās- intensīvai kopšanai, kad āda ir izteikti sausa, apsārtusi, lobās un ikdienas lietošanai. Tā kā manai ādai nav raksturīgs atopiskais dermatīts, izvēlējos pamēģināt ķermeņa losjonu ikdienas lietošanai ar kristālu pusdienziedi, kas ne tikai atjauno mitruma līmeni ādā, bet arī palīdz ādai uzturēt nepieciešamo mitruma līmeni.

DSC_3059Kā jau visi līnijas produkti arī šis ir bez smaržas,pēdējā laikā man ik pa laikam roka sniedzas tieši pēc produktiem, kas nav pārsmaržināti. Laikam esmu nedaudz nogurusi no neskaitāmajām smaržām veikalos un visos iespējamajos produktos. Labāk izvēlos, ieiet smaržīgā vannā, bet uz ķermeņa un sejas smērēju kaut ko ar vieglu aromātu vai bez aromāta. Pēc tā, ka losjons sola pat īpaši sausas ādas kopšanu, biju iedomājusies, ka šis būs tāds vakara variants ar 10 minūšu iesūkšanās laiku, tomēr ādā tas iesūcas aptuveni 15 sekunžu laikā- ideāli. Vieglajai konsistencei piemīt tiešām teicamas mitrinošās īpašības, īpaši man to patīk lietot pēc kādām ādu sausinošām smaržīgām vannas putām vai kāda produkta testēšanas, kas sakairinājis ādu. Lieliski palīdzēja, lai novērstu sauso ādu uz ceļiem un elkoņiem. Visa līnija ieturēta Dr. Hauschkai raksturīgajā askētismā, šoreiz baltā, sudraba un okeāna zilā tonī. Losjona pumpītis funkcionē bez problēmām un iepakojums ļauj tam ilgāk saglabāties svaigam. Šis ir diez gan universāls losjons, ko lieliski vienmēr turēt rokas stiepiena attālumā, īpaši ziemā. Cena ap 30 eiro par 200 ml.

DSC_3057Un tagad- mana dēla debija blogā! Kā jau katra mamma- arī es savam Kārlim gribu to pašu labāko un rūpīgi izvēlos visu, ko viņam piedāvāju. Tā kā es uzticos Dr. Hauschkai, tad piedāvāju viņam notestēt zobu pastu. Viņš vēl ir vecumā, kad plašos komentāros neislīgst, bet savu attieksmi pauž ar nepārprotamu rīcību ( Viņam 1,2 gadi). Zobu gelam piemīt viegla apelsīnu garša, kas Kārlim ļoti iet pie sirds. Kamēr Kārlis vēl īsti labi nav apguvis zobu pasts izspļaušanas mākslu, man svarīgi, ka varu neuztraukties, ja gadās to norīt. Tiklīdz Kārlis redz, ka esmu ķērusies zobu tīrīšanai, viņš uzreiz ir klāt un arī labprāt tīra zobus- Kārlis priecīgs un mamma arī! Cena ap 5 eiro par 50 ml.

Med līniju var iegādāties arī Homeopātiskajās aptiekās Skolas ielā 14 un
Biķernieku ielā 12.

Kartējā patīkamā tikšanās ar Dr. Hauschku!

Viena doma par “Dr. Hauschka Med līnija*

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s