Ziemas matu kopšanas sērija- Dove Nutritive solutions*

Šī pavisam noteikti ir pirmā nopietnā atsauksme par Dove manā blogā, pirms tam esmu lietojusi vien paštonējošo losjonu no Dove. Jāsaka, ka iepazīšanās ir sanākusi visai veiksmīga- Dove jaunā matu sērija Nutritive Solutions maniem matiem tīri labi patīk. Sērija tiek prezentēta piemērotā laikā- piedāvātās bagātās tekstūras un intensīvā mitrināšana& barošana sakrīt ar matu vajadzībām iestājoties aukstajam laikam.

DSC_3044Sērijā ietilpst šampūns, ikdienas lietošanas kondicionieris, matu maska un  tūlītējas iedarbības maska- kondicionieris.

Sampūns ir biezs, krēmveida konsistences. Viegli puto un veido bagātīgas putas. Lai arī matus izmagā tiešām labi, pēc izskalošanas nav tā nepatīkamā sausuma sajūta. Visai sērijai piemīt patīkams aromāts, kas man asociējas ar profesionālo matu kosmētiku- kādam produktam svaigāks, kādam saldāks, bet pēc mazgāšanas matos nav jūtams- man tas ir pluss. Smaržu es gribu izvēlēties no smaržu pudelīšu plaukta nevis pēc šampūna.

DSC_3049Ikdienas lietošanas kondicionieris un matu maska uz maniem matiem iedarbojas līdzīgi- tas vairāk ir gaumes jautājums attiecībā uz iepakojumu- vai labāk patīk spiežamie iepakojumi vai skrūvējamie trauciņi. Abi līdzekļi ļoti labi novērš pūkošanos, novērš elektrizēšanos un padara matus forši piepildītus, vijīgus. Šos abus droši var lietot arī plānāku matu īpašnieces. Intensīvas iedarbības maska- kondicionieris maniem matiem izrādijās nedaudz par spēcīgu. Pārtraucot lietot matu krāsas ar balinošām komponentēm un daudz retāk lietojot karstuma matu ieveidošanas rīkus, mati ir kļuvuši veselīgāki un tāda smagā artilērija manus matus ātrāk padara netīrus, lai gan pēc izmazgāšanas un izžūšanas mati izskatās labi, tomēr nākamajā dienā bija netīru matu iespaids. Šis būs glābējs daudz cietušiem un izteikti sausiem matiem.

DSC_3050

Pie šampūna un maskas vai ikdienas lietošanas kondicioniera kādā no aukstajiem gada mēnešiem es noteikti labpāt atgrieztos vēlreiz, bet intensīvas iedarbības maska- kondicionieris man būtu noderējis pirms pāris gadiem, kad daudz eksperimentēju ar saviem matiem, šobrīd- produkts nav slikts, bet ne man. Kopumā veiksmīga sērija par saprātīgām cenām.

Cenas

Šampūns 3,49 eiro

Ikdienas lietošanas kondicionieris- 3,49 eiro

maska- 5,79 eiro

tūlītējas iedarbības maska- kondicionieris 4,99 eiro

Kādus matu kopšanas līdzekļus Tu esi iecienījusi ziemā?

3 domas par “Ziemas matu kopšanas sērija- Dove Nutritive solutions*

  1. Man ļoti patika intensīvas iedarbības kondicionieris krāsotiem matiem – forši nogludināja un pēc viņa lietošanas mati likās tādi kā nedaudz smagāki, bet labā nozīmē. Plus, mati netaukojās ātrāk kā parasti. Vispār, Dove produkti man lielākoties patīk 🙂

  2. Atbalsojums: Piebeigts decembrī |

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s