Piebeigts novembrī

Sveiciens gada skaistākajā mēnesī. Man jau sirdī svētku noskaņas, laikam kopā ar dēlu atgriežos arī savā bērnībā, kad svētku laiks tiek gaidīts ar nepacietību un ir pacilāts noskaņojums.

Kā jau katra mēneša sākumā, iepriekšējā mēneša tukšinieku apskats.

DSC_3041Glamglow supermud clearing treatment– pēc neveiksmīgās pieredzes ar melno glamglow, man bija bail mēģināt šo masku. Kad tomēr saņēmos, izrādijās, ka no šīs man nav apsārtums un diskomforts. Tīri labi attīrīja T-zonu, bet noteikti ir arī lētākas alternatīvas, kas ir tikpat labas.

Stenders vannas bumbas ir neatņemamas auksto mēnešu pavadones, šajā mēnesī izlietota aprikožu bumba, kas smaržoja fantastiski. Izmantoju arī Stenders 30% atlaides un nodrošināju krājumus ar bumbām 🙂

Attirance kumelīšu vannas piens– arī jau izlietots ne viens vien. Atsauksme

The Body shop cukurotā ābola skrubis– manai ādai daudz par maigu. Drīzāk tāda abrazīva ikdienas lietošanas dušas želeja. Toties smarža man gan patīk šai sērijai.

LUSH mago vannas eļļa– superīga sausai ādai + patīkami smaržo. Tagad šī eļļa ir reformulēta, ceru, ka jaunā ir tikpat laba.

MISSHA auduma jūraszāļu maska– patīkama sajūta uz sejas, viegla mitrināšana, bet vai kaut kas ārkārtēji labs? Laikam nē.

REN Flash rinse 1 minute facial– pildīja visu solīto un darīja brīnumus ar sejas ādu 1 minūtes laikā. Visu sieviešu sapnis. Atsauksme

The Body shop jaunības pilieni bija tiešām labs mitrinošais serums, kas lieliski derēja gan rīta, gan vakara lietošanai. Atsauksme 

Attirance kokosriekstu dušas pieniņš man īpaši neiepatikās. Smarža galīgi nav kokosriekstu. Atsauksme

J and C zīda šampūns*– maiga un efektīva matu attīrīšana. plašāk  šeit

Kneipp vannas tabletes joprojām man patīk. Atsauksme

Isana nagu lakas noņēmšanas plāksnītes arī tiek katra mēneša tukšajā tarā, manuprāt, viens no ērtākajiem veidiem, kā noņemt nagu laku.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s