Mini atsauksmes #004: Dušas prieki

DSC_3026Iestājoties ziemai ne tikai kalendārā, bet arī aiz loga, ķermeņa attīrīšanai izvēlos līdzekļus, kas ne tikai jauki smaržo, bet arī kopj ādu. Šoreiz pastāstīšu par diviem veiksmīgiem atradumiem un vienu ne pārāk veiksmīgu.

Rituals dušas putas man jau ir pazīstamas kādu laiku, pirmo reizi mēģinot, tās man tik ļoti iepatikās, ka nespēju turēties pretī jaunajām limitētās kolekcijas Oriental dream dušas putām. Šīm ir izteikti silts aromāts- kakao un mandeles, aromāts  ļoti izsmalcināts- tāds sarkanā paklāja, bet ne uzbāzīgs. Nekur nav pazudusi bagātīgā putu konsistence, kas ļauj tās izmantot arī kā skūšanās putas. Manas simpātijas arī iepakojumam- man asociējas ar Ziemassvētkiem, kaut arī nav izmantoti klasiskie šo svētku simboli. Pēc labās pieredzes ar Rituals putām, nolēmu pamēģināt arī Kneipp dušas putas ar vīģi, kas ir lētāka alternatīva. ( Rituals cena 8,50 eiro, Kneipp ap 5 eiro). Diemžēl nav vērts ietaupīt, jo Kneipp dušas putas galīgi nav līdzīgas- tās ir plānas konsistences, diez gan sintētisku smaržu, sausina ādu. Dušas putas vispār nav ekonomiskākais formāts, ko izmantot mazgājoties, bet šīm patēriņš ir mega liels. Šīs arī noteikti nevar izmantot kā skūšanās putas.

DSC_3022

L`occitane dušas eļļa ir visai slavena un daudz lielīta. Jau pirmajā lietošanas reizē man bija skaidrs, ka ne velti par šo eļļu visi tā jūsmo. Saldā mandele nedaudz saspēlējas ar ziedu notīm un rada īsti aukstajam gada laikam piemērotu smaržas buķeti. Saskaroties ar ūdeni veidojas pienainas putas, kas izteikti baro ādu, bet nezaudē arī attīrošās īpašības, tiem, kam nav sausa ķermeņa āda pat varēs iztikt bez ķermeņa krēma. Šis 500 ml iepakojums ir ar ērtu pumpīti, kas lieliski funkcionē, nekas netek garām. Patēriņš ir minimāls, lietojot jau pāris nedēļas, līmenis ir nokrities pavisam nedaudz, šis iepakojums pietiks ilgam laikam, kas ļauj piemiegt acis uz salīdzinoši augsto cenu. Bagātā konsitence ļauj nepieciešamības gadījumos eļļu izmantot kā skūšanās līdzekli, citos blogos ir nācies lasīt, ka šī eļļa tiek pirkta tieši kā skūšanās eļļa, jo nav tās nepatīkamās sausās ādas sajūtas. Šis noteikti pamatoti ir zvaigžņu produkts, kurš ne velti tiek pirkts atkal un atkal. ( Cena par 75 ml- 7 eiro, par 250 ml-18,50 eiro un 500 ml-30,50 eiro).

Ko Tu izvēlies dušojoties ziemā?

3 domas par “Mini atsauksmes #004: Dušas prieki

  1. Rituals dušas putas ir lieliskas. Nopirku šis Ziemassvētku kolekcijas un tā priecājos. Varbūt nav tik ekonomiskas, bet man liekas, ka tieši Rituals ir diezgan taupīgas, jo maz nepieciešamas. 🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s