The Body Shop jaunības pilieni, atsauksme

DSC_2992The Body shop šo Nutriganics līnijas produktu prezentē kā inovatīvu koncentrātu pirmajām novecošanās pazīmēm, bet es to saukšu vienkārši par serumu, kas arī atbildīs tam, kā šos Jaunības pilienus lietoju.

Satur augu cilmes šūnas no Criste Marine jūras sarkanajām aļģēm un dižskābarža ekstraktu, kā arī Godīgas tirdzniecības babasu eļļu. ECOCERT sertificēts, ekoloģisks produkts. Nav pievienoti silikoni un parabēni, 99% sastāvdaļu ir dabiskas un 20% sastāvdaļu ir organiskas jeb ekoloģiskas.

Lietoju šo serumu gan rītos, gan vakaros- tā ipašības to ļauj  klāt gan zem kosmētikas, gan nepieciešamības gadījumā pirms vai jaukt kopā ar dienas/nakts krēmu.  Manas simpātijas uzreiz iekaroja gēlveidīgā un vieglā tekstūra, kas pāris sekunžu laikā jau ir iesūkusies ādā. Arī dienās, kad sanāca uzklāt vairāk kā 2-3 pilienus, nebija jāuztraucas par lipīgumu vai produkta rullēšanos nost, tas tik un tā viss iesūcās ādā. Lai gan sastāvā ir babasu eļļa, no tās nav jābaidās arī tiem, kas nav eļļas fani sejas kopšanas rituālā, jo nav ne miņas no eļļainuma vai sejas piepampumu no rīta, kā tas mēdz gadīties ar eļļu lietošanu uz sejas pirms miega.

Serums iepakots skaistā stikla pudelītē ar stikla pipeti. Kamēr produkta ir daudz, pipete darbojas labi, bet  kad paliek apmēram 1/3, tad īsti labi vairs serumu tā neņem, bet izlietot visu produktu problēmu nav. Produktam piemīt tik viegls aromāts, ka sajust to var tikai iebāžot degunu pudelītē, lietošanas laikā un pēč lietošanas mans deguns nejūt nekādu smaržu, un, manuprāt, sejas kopšanas produktam tas ir pluss (tiesa produktam, gan ir pievienotas smaržvielas, bet es tās nejūtu).

Galvenais efekts, ko novēroju- pietiekama ādas mitrināšana rudens periodā, kad serums tika lietots. Neizraisa poru aizsprostošanos, neizsauc izsitumus. Efekta raksturošanai man gribās lietot – mierīga āda, kas jūtas komfortabli. Vienmērīgs tonis, nekādu apsārtumu. Tiem, kam jau sejā manāmas grumbas, šis nebūs īstais ierocis, bet tiem, kam gribās labi mitrināt ādu, lai aizkavētu grumbu parādīšanos- noteikti varu ieteikt.

Turklāt, produkts lietojas  ekonomiski- ar 30 ml iepakojumu man pietika diviem mēnešiem, lietojot produktu divreiz dienā.

Vērtējums: 9/10

Cena: 30 ml 27.50 eiro, 50 ml 35.30 eiro.

Vai arī Tavai ādai ir sākusies serumu sezona? Kas Tev ir starp favorītiem šajā segmentā?

5 domas par “The Body Shop jaunības pilieni, atsauksme

  1. Cik esmu mēģinājusi paraudziņu – man patika 😉 Jācer, ka kādreiz pie manis atnāks arī lielais iepakojums:) Man kā dabisko produktu mīļotājai patīk arī tas ka šis ir dabisks produkts, bez silikoniem 🙂

  2. Atbalsojums: Piebeigts novembrī |

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s