Silmachy remedies un tā radītāja

Jau vairākus gadus ierasts, ka novembrī pastiprināti tiek pievērsta uzmanība vīriešiem- viņu veselībai, skaistumam un nozīmībai mūsu dzīvē. Nevar noliegt, ka viens no vīrišķības simboliem ir bārda un ūsas. Šobrīd nēsāt šīs rotas ir kļuvis īpaši aktuāli un vēlos iepazīstināt ar Latvijā lolotu kosmētiku tieši vīriešiem, kā arī nedaudz Jūs iepazīstināt ar sirsnīgo Silmachy remedies radītāju un idejas autori- Martu Trofimovu. 

12218793_10153718978744513_1318569773_o

Pirmsākumi un idejas dzimšana

Ideja dzima pateicoties Ingus (Martas drauga) bārdas un ūsu audzēšanas entuziasmam. Sākot audzēt garu bārdu un ūsas, ļoti ātri kļuva skaidrs, ka tas nebūs tik vienkārši, un, lai bārda neizskatītos nekārtīga, netīrīga un tajā nesmaržotu pēc visa dienas laikā apēstā ēdiena, ir nepieciešams to pienācīgi kopt. Kā saka Ingus tagad – lai ikdienā pienācīgi sakoptu savu sejas apmatojumu, ir nepieciešams tikpat, ja ne vēl vairāk laika, kā skūšanās procesam. Tā kā man bija zināma pieredze kosmētisko līdzekļu izgatavošanā strādājot aptiekā, nolēmu pagatavot Ingum kopjošu eļļu bārdai un vasku ūsu veidošanai. Rezultāts izrādījās ļoti labs un nolēmām sākt ražot paši savus kosmētiskos līdzekļus, jo Latvijā pieejamais klāsts aprobežojās vien ar produkciju no ASV, Īrijas, Anglijas, bet nebija ne miņas no pašmāju labumiem. Uzņēmuma nosaukums un dizains tapa sadarbībā ar ļoti talantīgu mākslinieci Kati Potašovu. Visa produkcija top pašu rokām simtgadīgajās, mežu ieskautajās Silmaču mājās, tādēļ tās kā ideju un darbnīcas platforma atspoguļots nosaukumā. Nosaukums angļu mēlē, jo nāktonē ir plānots produkciju arī eksportēt uz citām valstīm. Arī dizainu veidoja Kate, viens pret vienu attēlojot mūsu Silmaču mājas, kas veido asociācijas ar Latvijas viensētu, kurā pašu rokām tiek veidota 100% dabīga kosmētika.

12115497_1628698274056865_8297389940445559820_n

Skaistuma sajūta

Marta uzskata, ka  cilvēks jūtas skaists, kad ir iemīlējies. Un droši vien jebkurš nenoliedzami jūtas skaists, ja saņem komplimentus par savu izskatu, piemēram, par izcili uzskrullētām ūsām vai iespaidīgu bārdu.

12144687_1067839889916556_4780212371586050596_n

Martas favorīti sieviešu skaistumkopšanas lauciņā

Taisnības labad jāsaka, ka visu laiku gaumes mainās. Bet diezgan nemainīgi ir palikuši:

1. Weledas Iris sejas krems dienai
2. Lancome skropstu tušas
3. Kneipp mandeļu ziedu roku krems.

Ja ir vēlme plašāk iepazīties ar Silmachy remedies vai noskaidrot, kā šos lieliskos produktus nogādāt zem Ziemassvētku egles, ieskaties šeit . Šobrīd piedāvājumā ir ūsu vasks, kā arī bārdas eļļas dažādām gaumēm- gan jutīgai ādai bez smaržvielām, gan bārdas eļļas ar rozmarīnu un piparmētru, ciedru un bergamoti. Visi produkti ir roku darbs un ražoti no Ecocert sertificētām izejvielām. Produktu cenas robežās no aptuveni 7-11 eiro.

Lai silti un mierīgi!

Rakstā izmantoti foto no Martas personīgā arhīva un db.lv arhīva.

2 domas par “Silmachy remedies un tā radītāja

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s